Archicad

Izstrādājiet, veidojiet, vizualizējiet un dokumentējiet projektus jebkuram apjomam, izmantojot Archicad spēcīgo rīku komplektu un ērti lietojamu interfeisu, kas padara to par vienu no efektīvākajām un intuitīvākajām BIM programmatūrām tirgū. Ar Archicad jūs varat pilnībā koncentrēties uz to, kas jums vislabāk padodas – radīt izcilas ēkas.

Vēlies uzzināt vairāk vai ieviest ikdienā šo programmu?
Sazinies ar BIM risinājumu speciālistu: k.kalnins@bimsolutions.lv, +371 25988899

Ļaujiet vaļu radošumam, izmantojot vadošo BIM programmatūru. Pievērsiet uzmanību tam, ko jūs protat vislabāk, pateicoties jaudīgiem algoritmiskiem projektēšanas rīkiem un liela izmēra modeļu atbalsta iespējām

Ar Archicad profesionālajiem arhitektūras vizualizācijas rīkiem varat pārvērst savus dizaina projektus aizraujošos attēlu materiālos. Atdzīviniet modeļus un iedvesmojiet auditoriju.

Strādājiet kopā ar komandu un citiem speciālistiem, kas darbojas citā birojā vai jebkurā pasaules malā, lai īstenotu jebkura lieluma un sarežģītības pakāpes projektus. Atvērtie standarti un darba plūsmas nozīmē, ka sadarbība ir garantēta neatkarīgi no tā, kādu programmatūru izmanto citi komandas locekļi.

Pilnīgi, jau gatavi dokumentācijas rīki apvienojumā ar jaudīgu publicēšanas darbplūsmu, kas atbilst vietējām BIM prasībām, nozīmē, ka varat koncentrēties uz saviem projektiem, nevis papīru kārtošanu.

Archicad jaunumi

Uzziniet aktuālos jaunumus

Saistītā programmatūra

Saistītie raksti:

Saistītie notikumi: