Programmatūra BIMcollab

BIMcollab problēmu pārvaldība mākonī vienkāršo procesu un piedāvā strukturētu problēmu aprakstu uzglabāšanas, dalīšanās un pārvaldības iespēju. Bet, kas vēl svarīgāk: jūsu informācija atrodas tieši tur, kur tā visvairāk nepieciešama: tieši jūsu Clash-detection [pretrunu identifikācijas] vai BIM autora rīkos.

  • ar jūsu MIB esošajiem objektiem saistītās problēmas līdz ar pareizo skatu punktu ātrai vizualizācijai
  • visa informācija, kas nepieciešama parocīgai jūsu BIM rīkā reģistrēto problēmu pārskatīšanai, izveidei un risināšanai,
  • lai saglabātu jūsu problēmas mākonī un varētu tām piekļūt jebkurā vietā un laikā.

Problēmu pārvaldība

Saglabājiet, dalieties un pārvaldiet visas savas problēmas vienkāršā un efektīvā veidā. BIMcollab tiek centralizētas visas ar jūsu projektu saistītās problēmas un sniegts skaidrs pārskats, kas jums neļaus palikt nepamanītai nevienai problēmai.

Uz mākoņa bāzes

Piekļūstiet BIMcollab no jebkurienes, jebkurā laikā un no jebkuras ierīces. Jums nepieciešams tikai interneta savienojums un jūs varēsiet piekļūt savām problēmām no sava rakstāmgalda vai pat būvobjektā.

Komunikācija

Vienkāršojiet savu komunikācijas plūsmu ar BIMcollab. Tiek atsekota ikviena darbība un ikvienas izmaiņas, kas jums nodrošina pilnīgu audita ceļa pārskatu. Tādējādi tiek attīrīti jebkādi trokšņi procesā.

Vairs nevajadzēs rādīt ar pirkstu

BIMcollab nodrošina pilnīgu un pārskatāmu audita ceļa pārskatu par visām veiktajām izmaiņām un tas var tikt izmantots kā juridiska dokumentācija. Viss tiek atsekots automātiski, visā projekta ciklā. Vairs nevajadzēs ar pirkstu rādīt kuram kas bija jāizdara.

Fleksibla un bagātīga

Pievienojiet projektus, lietotājus vai problēmas, vai rediģējiet saturu. Definējiet atskaites punktus un pievienojiet termiņus. Veidojiet arī ne-BIM problēmas darba uzdevumu sarakstiem vai pievienojiet foto attēlus vizuālam atbalstam. Vienkārši un ilustratīvi grafiki piedāvā tūlītēju pārskatu par jūsu komandas slodzi un darbu progresu.

Nekādu satraukumu

Nodrošiniet jūsu projekta datus, piešķirot piekļuves tiesības, vai izmantojiet konfidenciālu informāciju. Jūsu datu rezerves kopijas tiek veidotas ik dienu, drošā un nodrošinātā vietā mūsu saimnieka vidē. BIMcollab darbojas saskaņā ar SSL un visi sensitīvie dati tiek šifrēti un uzglabāti mūsu datu bāzē. Mūsu datu centram ir ISO sertifikāts.

Programmas BIMcollab prezentācija

Tīmekļa seminārs angļu valodā

Saistītā programmatūra:

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: