CADMATIC Electrical

CADMATIC Electrical ir šobrīd visvērienīgākā profesionālā elektrotehnikas un automatizācijas projektēšanas sistēma. Tā ļaus organizēt jūsu darbu pilnīgi jaunā kvalitātes un efektivitātes līmenī, pateicoties visu projekta datu centralizētai pārvaldīšanai no dažādām elektrotehnikas projektēšanas nozarēm, radikāli uzlabojot darba produktivitāti un spēju pielāgoties dažādiem uzdevumiem un situācijām.

CADMATIC Electrical ir piemērota visdažādākajām projektēšanas un dokumentācijas izveides vajadzībām elektrotehnikas un automatizācijas inženiersistēmu projektēšanai: ēku 2D un 3D / BIM elektroinstalācija, rūpnieciskā elektroapgāde un automatizācija, sadales centru plānojums un sadales tīklu projektēšana.

Gudra projektēšana ar CADMATIC Electrical

CADMATIC Electrical ir izstrādāts jau vairāk nekā 30 gadus sadarbībā ar mūsu visnovatoriskākajiem un prasīgākajiem klientiem, lai CADMATIC Electrical radītu efektīvu projektēšanas sistēmu, kas dod inženieriem iespēju efektīvi atbildēt jebkāda veida projektēšanas izaicinājumiem un pasūtījuma izmaiņām.
CADMATIC Electrical lietotāji iegūst tehnoloģiskas priekšrocības, kas ceļ konkurētspēju un darba prieku.

Projekta datu centralizēta pārvaldība

Nav vajadzības ievadīt vienus un tos pašus datus vairākas reizes, jo rediģējot datus vienā vietā, tie tiek atjaunināti pilnīgi visur. Tas rada jaunas iespējas vienkāršākiem un efektīvākiem projektēšanas procesiem gan viena lietotāja, gan daudzlietotāju vidē. Jūs varat sākt
projektēšanas procesu jebkurā vietā, kur vēlaties, un datus var papildināt vai rediģēt jebkurā ievades vietā projekta “kokā” vai datu bāzes skatījumā. Projekta datu centralizētais skatījums ļauj veikt lielas izmaiņas projekta datos dažās sekundēs.
Daudzveidīgās zīmēšanas un rediģēšanas funkcijas padara projektēšanu efektīvāku un patīkamāku. Sistēma veic daudzus ikdienas rasēšanas un rediģēšanas uzdevumus automātiski, atbrīvojot vairāk jūsu laika pašam projektēšanas procesam.
CADMATIC Electrical ir saderīgs ar DWG, DXF, DRW, IFC un PDF formātiem gan importēšanai, gan eksportam.

Saistītā programmatūra

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: