CADMATIC Electrical

CADMATIC Electrical ir BIM projektēšanas programma, kas ļauj projektēt elektroinstalācijas un vājstrāvas. CADMATIC centralizēta datu bāze var piešķirt objektiem informāciju, mainīt un strukturizēt to. Programmatūra nodrošina IFC 4 importa un eksporta funkciju.

Programma ļauj konstatēt kļūdas projektēšanas gaitā un novērst tās pareizi savietojoties ar citiem inženiertīkliem. Izmaiņu gadījumos CADMATIC ļauj veikt liela apjoma izmaiņas un izvairīties no cilvēciskajām kļūdām.

Vēlies uzzināt vairāk vai ieviest ikdienā šo programmu?
Sazinies ar BIM risinājumu speciālistu: k.kalnins@bimsolutions.lv, +371 25988899

Gudra projektēšana ar CADMATIC Electrical

CADMATIC Electrical ir izstrādāts jau vairāk nekā 30 gadus sadarbībā ar mūsu visnovatoriskākajiem un prasīgākajiem klientiem, lai CADMATIC Electrical radītu efektīvu projektēšanas sistēmu, kas dod inženieriem iespēju efektīvi atbildēt jebkāda veida projektēšanas izaicinājumiem un pasūtījuma izmaiņām.
CADMATIC Electrical lietotāji iegūst tehnoloģiskas priekšrocības, kas ceļ konkurētspēju un darba prieku.

Projekta datu centralizēta pārvaldība

Nav vajadzības ievadīt vienus un tos pašus datus vairākas reizes, jo rediģējot datus vienā vietā, tie tiek atjaunināti pilnīgi visur. Tas rada jaunas iespējas vienkāršākiem un efektīvākiem projektēšanas procesiem gan viena lietotāja, gan daudzlietotāju vidē. Jūs varat sākt
projektēšanas procesu jebkurā vietā, kur vēlaties, un datus var papildināt vai rediģēt jebkurā ievades vietā projekta “kokā” vai datu bāzes skatījumā. Projekta datu centralizētais skatījums ļauj veikt lielas izmaiņas projekta datos dažās sekundēs.
Daudzveidīgās zīmēšanas un rediģēšanas funkcijas padara projektēšanu efektīvāku un patīkamāku. Sistēma veic daudzus ikdienas rasēšanas un rediģēšanas uzdevumus automātiski, atbrīvojot vairāk jūsu laika pašam projektēšanas procesam.
CADMATIC Electrical ir saderīgs ar DWG, DXF, DRW, IFC un PDF formātiem gan importēšanai, gan eksportam.

Saistītā programmatūra

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: