Programmatūra DDS-CAD HVAС & Plumbing

Pilnīga cauruļvadu un kanālu sistēmu projektēšana un aprēķini. Tilpuma un virsmas aprēķini ir iekļauti automātiskajā gudrās celtnes modelī. DDS-CAD HVAC & Plumbing (Apkure, ventilācija, gaisa kondicionēšana un ūdensvads) iestrādātie aprēķini iekļauj siltuma zuduma, cauruļvadu izmēru, dzeramā ūdens un kanalizācijas sistēmu aprēķinus, kā arī mehāniskās ventilācijas, spiediena zudumu un gaisa plūsmu prasības.

Vēlies uzzināt vairāk vai ieviest ikdienā šo programmu?
Sazinies ar BIM risinājumu speciālistu: k.kalnins@bimsolutions.lv, +371 25988899

Mehānika

DDS-CAD HVAC & Plumbing modulis automātiskai ventilācijas sistēmu projektēšanai un aprēķiniem. Programmatūra nodrošina viedu kanālu sistēmu projektēšanu un automātisku izmēru atzīmēšanu. Gaisa plūsmas prasības var aprēķināt, balstoties uz celtnes modeli. Turklāt hidrauliskā līdzsvarošana tiek panākta automātiski, izmantojot pārsegus, atlokus vai regulējamus gaisa termināļus.

Santehnika

DS-CAD HVAC & Plumbing modulis apkures, dzesēšanas, sanitāro, dzeramā ūdens un kanalizācijas cauruļvadu sistēmu projektēšanai un aprēķiniem. Iestrādāti aprēķini sākot no siltuma slodzes, U-vērtības, spiediena krituma, automātiskai radiatoru izmēru noteikšanai, līdz dzeramā ūdens cauruļvadu, kanalizācijas un dzesēšanas sistēmu aprēķiniem. Turklāt ir iespējams aprēķināt zemgrīdas apkures sistēmas atbilstoši EN1264.

Iepazīsties ar DDS-CAD

Saistītā programmatūra:

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: