3D projektēšanas programmatūras pakotne arhitektiem

EliteCad ir neierobežota, profesionāla 3D projektēšanas programmatūras pakotne arhitektiem, pilsētu projektētājiem un interjera dizaineriem. Tā ļauj vienlaicīgi projektēt vairākas būves. Jums ir pieejamas visas celtniecības funkcijas, kā, piemēram, sienu, griestu, logu, jumtu, kāpņu parametriskās funkcijas, profesionāla renderēšana, grafiska apmēru pārskatīšana, plašas saskarnes un bibliotēkas. Pilnās versijas funkcionālais vēriens ļauj Jums definēt arī brīvas formas virsmas un modelēt brīvus 3D objektus.

Modelēšana

Jūs varat pārvēst savas projektēšanas idejas projektēšanas modeļos un atbilstošos projektos, izmantojot parametriskas un intuitīvas modelēšanas iespējas.

Zemes virskārta

Zemes virskārtas modulis tiek izmantots strukturālās un civilās inženierijas plānošanai un ainavu arhitektūras plānošanā.

Zemes virskārtas modulī trīsdimensiju virsma attēlota, interpretējot punktus un līknes telpā. Šādu zemes virskārtu iespējams modelēt un papildināt ar ceļiem, nožogojuma sienām, punktiem un izrokamajiem apjomiem. Šajā programmatūrā tiek piedāvātas atbilstošas kubiskās izmaiņas. Augsnes virskārta tiek attēlota loģiskos stāvu plānos, skatos un sekcijās, un tāpat tā piedāvā arī rakšanas plānu.

Projekta prezentācija

Integrētais attēlu iegūšanas dzinējs ietver viļņu un staru atsekošanu, kas ļauj iegūt profesionālus attēlus, kas tiek automātiski atjaunināti, veicot izmaiņas projektā.

Iepazīsties ar EliteCAD

Webinārs angļu valodā

Saistītā programmatūra:

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: