3D vizualizācijas programmatūra, arhitektiem.

Lumion ir pamata nepieciešamības rīks ikvienam, kurš vēlas vizualizēt savus ēku projektus. Tā ļoti ātri rada iespaidīgus, augstas kvalitātes video un to ir ļoti viegli apgūt.

Lumion šobrīd tiek uzskatīta par vadošo programmatūru savā klasē, jo tā ir radījusi apvērsumu 3D vizualizāciju veidošanā. Tāpat tā ir kļuvusi par daudzu AEC profesionāļu BIM rīku komplekta kritisku sastāvdaļu.

Jūs to varat paveikt pats

Lumion ikvienam dod iespēju radīt filmas un attēlus bez iepriekšējas apmācības. Tas nozīmē, ka jebko varat paveikt pats un jums nav jātērē laiks vai nauda ārējām vizualizācijām. Lumion is pilnīgs risinājums attēlu un vizualizāciju veidošanai no sākuma līdz beigām. Viss, kas jums nepieciešams ir modelis un Lumoin parūpēsies par pārējo. Ar Lumion jūs iegūstat pieredzes gadus, jo datorgrafikas eksperti pasniedz viegli uztveramā veidā.

Ātri rezultāti

Jūs savu darbu varat rediģēt reālajā laikā un viss ir veidots tā, lai taupītu jūsu laiku. Tas nozīmē, ka vizualizāciju varat uzstādīt tikai dažu minūšu laikā un veikt izmaiņas tajā darba gaitā. Gala rezultāti tiek iegūtu, izmantojot GPU iegūšanas tehnoloģiju. Tas nodrošina to, ka jūsu filmām nepieciešama tikai daļa no laika, kas būtu vajadzīgs citos risinājumos. Ar Lumion jums ir pietiekami daudz laika situācijās, kur jums parasti būtu jāsamierinās ar nekustīgiem attēliem.

Lieciet savai vizualizācijai izskatīties skaisti

Iegūšana ir tikai viena no lietām, kas nepieciešama efektīvu vizualizāciju radīšanā. Lai radītu lieliskas vizualizācijas, jums nepieciešamas arī skaistas debesis, ūdens, zāle, materiāli, augi, cilvēki, koki un daudzi citi objekti. Parasti jums būtu jānolīgst cilvēki, lai radītu šos papildus aktīvus vai jāatrod trešās puses satura bibliotēka. Lumion ietver milzīgu rīku un satura bibliotēku. Viss ir perfekti integrēts tā, lai jūs varētu uzreiz pievienot kokus, cilvēkus un citu saturu, kas iedvestu dzīvību un atmosfēru jūsu viualizācijās.

Paveiciet ko jaunu ar vizualizāciju

Tradicionāli vizualizācija ir saistīta ar daudziem ierobežojumiem. Iegūšanai nepieciešams ilgs laiks un programmatūra gandrīz vienmēr ir sarežģīta. Lumion pilnībā apgāž šo pieredzi, piedāvājot ikvienam pieejamus rīkus. Nav nepieciešama iepriekšēja grafikas apmācība.

Rediģēšana un iegūšana notiek praktiski uzreiz un tas paver ceļu jauniem veidiem, kā jūsu uzņēmējdarbībā var tikt izmantotas vizualizācijas piedāvātās iespējas. Piemēram, jūs varat reālajā laikā pielāgot video, atrodoties objektā vai varat ar peles klikšķi nekavējoši pievienot vizualizācijai skiču efektus, kas uzreiz piešķir jūsu darbam konceptuālu un māksliniecisku sajūtu.

Radiet apjomīgas vizualizācijas

Daudzās programmatūrās lieli modeļi vai plašas teritorijas rada grūtības. Unikālā Lumion tehnoloģija to padara labi piemērotu tādām lietām, kā ainavas vizualizācija. Bez pūlēm varat rediģēt lielus laukumus un pievienot burtiski tūkstošus koku, augu vai ēku. Mēs no lietotājiem saņemam daudzas atsauksmes par to, ka Lumion šobrīd ir vienīgā programmatūra pasaulē, kas ļauj bez pūlēm rediģēt un iegūt šādus lielus laukumus. Mums ir bijuši piemēri, kuros Lumion ir vizualizētas pat veselas pilsētas!

Programmas Lumion prezentācija

Tiešsaistes semināra ieraksts

Saistītā programmatūra:

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: