Lumion 2024

Lumion ir intuitīvs un spēcīgs rīks, lai veidotu augstas kvalitātes 3D vizualizācijas, izceļot ainavu arhitektūras un interjera dizaina aspektus.

Viena no Lumion lieliskajām priekšrocībām ir tās lietotājam draudzīgais interfeiss un ātra apgūšana.

Vēlies uzzināt vairāk vai ieviest ikdienā šo programmu?
Sazinies ar BIM risinājumu speciālistu: k.kalnins@bimsolutions.lv, +371 25988899

Darbs ar Lumion 2024:

Lumion ir inovatīva programmatūra, kas ir piemērota gan ainavu arhitektiem, gan interjera dizaineriem, gan arhitektiem, nodrošinot iespēju vizualizēt un iedzīvināt savas idejas ar lielisku vieglumu un augstākās kvalitātes rezultātu. Šī rīka izmantošana ļauj radoši izpausties, radot dzīvei līdzīgas ainavas un interjerus, kas atstās iespaidu gan klientos, gan kolēģos.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ar Lumion palīdzību ainavu arhitekti var radīt brīnišķīgi detalizētas un dzīvei līdzīgas ainavas, kurās katrs elements tiek attēlots ar pilnīgu precizitāti un dabīgumu. Interjera dizaineri no savas puses var vizualizēt telpas, iedzīvinot tās ar reālistiskiem materiāliem, gaismu un tekstūrām, tādējādi klientiem sniedzot ieskatu tajā, kā izskatīsies galīgais rezultāts. Arhitektiem Lumion sniedz iespēju vizualizēt ne tikai konkrētas ēkas, bet arī to integrāciju ainavā un apkārtējā vidē, tādējādi ļaujot precīzi izstrādāt un attīstīt arhitektūras projektus saskaņā ar vides prasībām un estētiskajām vērtībām.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lumion nodrošina plašu instrumentu klāstu, lai ļautu izpausties katrai radošai idejai. Tas ir ātrs, efektīvs un ērti lietojams rīks, kas ļauj radīt un dalīties ar vizuālajiem konceptiem arhitektūras un dizaina projektos.

Ja esat ainavu arhitekts, interjera dizaineris vai arhitekts, Lumion ir jūsu ideju īstais partneris, lai pārvērstu tās realitātē. Sāciet savu radošo ceļojumu tagad un piešķiriet savām projektam dzīvību un kvalitāti.

Paraugdemonstrējums:

Video:

Saistītā programmatūra:

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: