Rhino 3D

Rhinoceros (parasti saīsināts kā Rhino jeb Rhino3D) ir Robert McNeel & Associates izstrādāta komerciāla 3D datorgrafikas un datorizētas projektēšanas (CAD) lietojumprogrammatūra. Rhinoceros ģeometrijas pamatā ir NURBS matemātiskais modelis, kas ir vērsts uz matemātiski precīzu līkņu un neviendabīgu virsmu attēlojuma iegūšanu datorgrafikā (pretstatā lietojumprogrammām, kuru pamatā ir daudzstūru tīkls).

Pārskats

Ilgā gaidīšana ir beigusies: Rhino 6 ietver programmatūru Grasshopper. Izmantota dažos no pagājušās desmitgades vērienīgākajiem dizaina projektiem, Grasshopper, tāpat kā Rhino, ir kļuvusi par spēcīgu attīstības platformu. Grasshopper nodrošina pamatu daudzām trešo pušu sastāvdaļām, sākot no vides analīzes līdz pat robotikas vadībai. Ar Rhino 6 komplektēta Grasshopper programmatūra ir tā pati, ko Jūs izmantojat, tikai tagad tai ir daudz uzlabojumu.

Vecā, labā Grasshopper programmatūra… Tikai labāka!

Grasshopper Rhino 6 ir tā pati Grasshopper programmatūra, ko esam gadiem ilgi attīstījuši, tāpēc tai būtu jābūt pazīstamai. Tomēr tai ir daudz jaunu funkciju un uzlabojumu, kas nav bijuši ilgdzīvojošajā beta versijā.

Viena instalācija

Grasshopper instalē kopā ar Rhino 6. Atjauninājumi un kļūdu labojumi tiek piedāvāti regulāros servisa izlaidumos.

Jaunas sastāvdaļas

Tai skaitā Make2D, Symbol Display, Bend, Flow, Maelstrom, Splop, Splorph, Stretch, Taper, Twist.

Vairākelementu sastāvdaļas

Dažas sastāvdaļas tagad tiek atrisinātas daudz ātrāk, izmantojot paralēlo skaitļošanu.

GhPython

Ir iekļauts arī GhPython. Tam ir savs GHA sastādītājs un liels kodēšanas mezglu paātrinājums.

Viegls mērķis

Grasshopper šobrīd ir stabils attīstības mērķis: Jūsu sastāvdaļas turpina strādāt ar katru mazāko Grasshopper atjauninājumu.
Turklāt, Grasshopper sastāvdaļu izstrāde, izmantojot RhinoCommon, piedāvā Grasshopper vairāk Rhino pamatfunkciju. Izstrādātāja dokumentācija ir atrodama tiešsaistē ar ceļvežiem un API atsaucēm.

Saistītā programmatūra

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: