Programmatūra IFC informācijas pārvaldībai un filtrēšanai

Importējiet IFC2x3 failus, atbrīvojieties no nevajadzīgajiem objektiem un rediģējiet informāciju par īpašumiem. Priekšskatiet rezultātu un eksportējiet modeli jaunā IFC2x3 failā, kurš ir mazāk, labāk importējams citās IFC iespējotās lietojumprogrammās un ietver uzticamus datus. Tam ir moderna rīkjosla, kas balstīta uz lietotāja interfeisu ar pilnu vilkšanas un atbalstu un konfigurējamām darba telpām.

Attīstītājiem simplebim® piedāvā iespēju paplašināt funkcionalitāti, veidojot pievienojamos moduļus vai izmantot lietojumprogrammu kā platformu ātrai jaunu atsevišķo lietojumprogrammu veidošanai, kur iespējams importēt, eksportēt, skatīt (3D un datus) un modificēt IFC modeļus.

Vēlies uzzināt vairāk vai ieviest ikdienā šo programmu?
Sazinies ar BIM risinājumu speciālistu: k.kalnins@bimsolutions.lv, +371 25988899

Ar simplebim® jūs spējat pilnībā kontrolēt savus IFC datus, to apstrādei nepieciešamos resursus, modeļa tiesību un atbildības jautājumus. Profesionālas kvalitātes IFC failu veidošana un iesniegšana kļūst par netraucētu, motivējošu jūsu darba daļu ar skaidri redzamiem ieguvumiem jūsu uzņēmējdarbībā.

Ar simplebim® jūs varat vienkārši validēt savus IFC failus atbilstoši jūsu lietojumprogrammas un projekta prasībām. Uz validācijas rezultātu pamata jūs varat sniegt atgriezenisko pārskatu autoram vai pats rediģēt IFC datus simplebim®, arī nepiekļūstot sākotnējam modelim.

Ar simplebim® jūs varat IFC modeļiem pievienot datus no ārējiem avotiem, tādiem kā analīzes rezultāti vai detalizēta informācija par komponenti. Jūs, piemēram, varat apvienot enerģijas simulācijas rezultātus sākotnējā IFC failā, dodot iespēju veidot labāku HVAC dizainu vai pievienot detalizētu informāciju par durvju aprīkojumu uzstādītājam būvobjektā paredzētajā IFC failā.

Programmas Simplebim prezentācija

Tīmekļa seminārs angļu valodā

Saistītā programmatūra:

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: