Solibri

Programmatūra Solibri

Solibri ļauj atrast un vizualizēt visdažādākās problēmas pirms būvniecības un tās laikā.

Solibri Model Checker nodrošinās arī bagātīgu informāciju, ko var iegūt visas ēkas dzīves cikla laikā un izmantot tādiem mērķiem kā platības aprēķini, pieeja un atbilstība būvniecības likumiem. Zemāk Jūs varat uzzināt vairāk par funkcionalitāti.

MODERNA NESASKAŅU ATRAŠANA UN PĀRVALDĪBA

Automātiski analizējiet un grupējiet nesaskaņas atbilstoši to apmēriem. Saistīto problēmu ātra un viegla atrašana. Jūsu BIM datņu kvalitātes izpēte.

TRŪKUMU ATRAŠANA

Novērsiet problēmas jau iepriekš. Izmantojiet SMC un tā loģiskos spriedumus, lai atrastu modelī trūkstošos komponentus un materiālus.

PĀRBAUDIET SASKANĪGOS ELEMENTUS ARHITEKTŪRAS UN BŪVMEHĀNIKAS PROJEKTOS

Izmantojiet SMC, lai atrastu trūkumus un izņēmumus, ko radījušas atšķirīgas projektēšanas komandas. Izvairieties no dārgas projekta pārstrādes, uzzinot iepriekš vai abi modeļi ir saskanīgi.

IZMAIŅU KĀRTĪBAS VAI PROJEKTA VERSIJU PĀRVALDĪBA

Pārvaldiet un izsekojiet viena un tā paša modeļa projekta dažādu versiju izmaiņas. Ietaupiet laiku ar vieglu modeļa izmaiņu pārbaudi un vizualizāciju.

TŪLĪTĒJA BIM DATU IEVĀKŠANA

Esiet pārliecināti par BIM projektu informācijas kvalitāti. Pielietojiet SMC vieglai un tūlītējai informācijas iegūšanai. Izmantojiet vairākus pārskatu šablonus vai radiet tādus paši, lai viegli pielāgotos Jūsu lietotāju mērķim. Izmēriet attālumus un materiālus darba gaitā un dalieties ar citiem.

Programmas Solibri prezentācija

Tiešsaistes semināra ieraksts

Saistītā programmatūra:

Saistīti raksti:

Semināra ieraksts – DDS-CAD programmas pielietošana apkures, ventilācijas un dzeramā ūdens projektēšanai

Projektos viena no galvenajām priekšrocībām ir efektivitāte un ņemot vērā to, ka BIM programmas attīstās …

Vēlies apgūt BIM, bet nezini, ar ko sākt? Ir risinājums: bezmaksas video pamācības gan iesācējiem, gan rūdītiem BIM speciālistiem.

Esam Latvijas BIM veterāni un ar BIM darbojamies jau vairāk kā 7 gadus, pirmo mūsu …

Saistītie notikumi: