Programma Tekla Structural Designer

Tekla Structural Designer – tā ir revolucionāra programmatūra, kas dod iespēju konstruktoriem efektīvi analizēt un projektēt ēkas.
Programma izmantojama automatizētai dzelzsbetona un tērauda konstrukciju projektēšanai, nodrošina efektīvu sadarbību BIM vidē.

Modelēšana

Dzelzsbetona un tērauda konstrukciju projektēšana
Ar Tekla Structural Designer var veikt ēkas dzelzsbetona un tērauda konstrukciju analīzi, aprēķinus un modelēšanu. Atšķirīgi no tradicionālām analīzes programmām, var veidot fiziskus modeļus, kuros ir visa nepieciešamā informācija. Tas ļauj ātrāk un efektīvāk projektēt ēkas.
Tā kā tiek izveidots viens modelis ar vienu datu kopumu, BIM ir ērts un efektīvs.

Konstrukciju slodzes un analīze

Ēkas konstrukciju vēja slodzes tiek aprēķinātas automātiski izveidotajam modelim, kas ietaupa daudz projektēšanas laika. Programma ļauj konstruktoram koncentrēties uz optimālu konstrukcionālo risinājumu meklēšanu.

Programmā ir ieviests jaudīgs gatavu elementu analīzes dzinējs, kurš viegli analizē gan vienkāršas dzelzsbetona plāksnes, gan sarežģītas kompleksas konstrukcijas.

Analīzes datu pārskatīšana ļauj konstruktoram izvēlēties veiktos aprēķinus.

Konstrukciju projektēšana

Izmantojot programmu Tekla Structural Designer, var projektēt tērauda un dzelzsbetona ēkas, neatkarīgi no konstrukciju sarežģītības vai materiāliem.

Programma nodrošina optimālus projektēto armētu dzelzsbetona konstrukciju parametrus.
Programma ļauj arī efektīvi veikt variantu projektēšanu, meklējot labāko risinājumu pasūtītājam.

Dokumentācija

Programma Tekla Structural Designer nodrošina automātisku dokumentu ģenerēšanu tieši no modeļa: aprēķinu atskaites, materiālu žurnālus, rasējumus.

Armēšanas rasējumi vai tērauda tonnāža tiek iegūta ar vienu pogas spiedienu.
Tā kā projektēšanai un analīzei tiek izmantots vienots modelis, tiek nodrošināta iespēja veikt izmaiņas jebkurā projektēšanas fāzē.

BIM integrācija

Programmatūra Tekla Structural Designer radīta darbam BIM vidē, modeļa dati viegli tiek nodoti programmām Tekla Structures vai Autodesk Revit.

Lai nodrošinātu projektēšanas brīvību, sākotnējo modeli var sākt veidot ar Tekla Structures vai Autodesk Revit, un turpināt Tekla Structural Designer programmā.

Programmā ir ieviesti audita rīki, kas ļauj pārbaudīt integrācijas laikā veiktās izmaiņas, kas samazina kļūdu daudzumu projektēšanas laikā.

Iepazīsties ar Tekla Structural Designer

Webinārs angļu valodā

Saistītā programmatūra

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: