Programmatūra Tekla Structures

Tekla Structures ir būves informācijas modelēšanas programmatūra, kas spēj modelēt struktūras, sastāvošas no dažādiem celtniecības materiāliem, ieskaitot tēraudu un betonu. Tekla ļauj arhitektiem projektēt ēkas struktūru un tās komponentes, izmantojot 3D modelēšanu, veidot 2D rasējumus un piekļūt būves informācijai.

Tekla Structures ļauj lietotājiem veidot un pārvaldīt 3D būvmehānikas modeļus no tērauda, betona un koka, kā arī virza lietotāju cauri visam procesam, sākot no koncepta līdz izgatavošanai.

Tekla Structures kolekcijas katalogs lietotājiem Latvijā

Tagad vari atrast kolekcijas katalogu ar Latvijā visbiežāk izmantotajiem bibliotēkas papildinājumiem un rasējumu sagatavēm.

Iekļauts:
• Profilu katalogs Latvijā ražoto dobo pārsegumu paneļiem
• Bultskrūvju katalogs pēc ISO 4014, ISO 4017
• Materiālu katalogs kokam pēc EN 338, EN 1194
• Materiālu katalogs nerūsējošajam tēraudam pēc EN 10088
• Trošu katalogs pēc EN 10138-3
• Rasējumu rāmji pēc ISO 5457
• Rasējumu sagataves montāžas, monolītā dzelzsbetona rasējumiem
• Rasējumu sagataves saliekamā dzelzsbetona, tērauda elementu darba rasējumiem

Ieguvumi:
• Viegli pieejami materiālu un bultskrūvju katalogi, kas atbilst Eirokodiem
• Visi Latvijā ražotie HCS profili pieejami vienuviet
• Izveidotas rasējumu sagataves montāžas un elementu ražošanas rasējumiem latviešu valodā
• Ievērojami samazināts laiks, kas nepieciešams Tekla Structures ieviešanai uzņēmumā

Koncentrēšanās uz būvmehāniku

Automatizēti, optimizēti un viedi Tekla risinājumi padara būvmehānikas inženierpakalpojumus produktīvus un ienesīgus.
Tekla saprot, cik nozīmīga ir produktivitāte, celtniecības efektivitāte, precizitāte un efektīvas vadības izmaiņas Jūsu uzņēmumam. Efektīvu projektu sasniegšana, ienesīguma palielināšana un klientu cerību apmierināšana uzņēmējdarbībā ir ārkārtīgi svarīga.

Būvmehānikas analīze un projektēšana, profesionāli aprēķini un būvju rasējumu veidošana vai pilnīgi detalizēšanas pakalpojumi – tas viss ir Jums pieejams. Sākot no koncepta projektēšanas līdz galīgajam projektam ir iespējams iegūt optimizētus risinājumus, efektīvi vadīt izmaiņas un plūstoši sadarboties ar Jūsu projekta komandu.

Pārvaldiet riskus, plānojiet veiksmīgu būvdarbu izpildi

Tekla programmatūra atbalsta jūsu būvdarbu koordināciju, apjomu un izmaksu aprēķinus un grafikus, secības plānošanu. Ar būvobjektu saistītā informācija ir precīza, konsekventa un vienmēr atjaunināta.

Tekla būvprojektu  programmatūra uzņēmējiem palīdz pārvaldīt riskus un plānot veiksmīgu celtniecības procesu. Atklājot un novēršot problēmas pirms celtniecības uzsākšanas,  varēsiet samazināt izdevumus par kavējumu un atkārtota darba risku. Projekta pārskatāmība un paredzamība no pirms-būvniecības fāzes līdz beigām nodrošina efektīvāku plānošanu, koordināciju un kontroli.

Ar Tekla varēsiet veidot un apvienot informatīvi bagātus modeļus, neatkarīgi no failu apjoma vai sarežģītības. Programmatūra ietver arī projekta pārskata un celtniecības iespēju analīzes rīkus.

Visu tērauda struktūru ražošana un detalizēta izstrāde

Tekla izmantošana ir visprecīzākais un visplašāk integrētais veids, kā pārvaldīt visu tērauda struktūru detalizētu izstrādi, ražošanas plānošanu un uzstādīšanu. Un ar pārdošanas demonstrācijas modeļiem varēsiet uzvarēt vairākos konkursos.

Tekla programmatūra jums dod iespēju uzlabot tērauda ražošanas darba plūsmas efektivitāti. Tajā ir integrēti arhitektūras, strukturālās inženierijas un citi risinājumi un ražošanas plānošanas sistēmas, kas ļauj detalizēti izstrādāt un ražot tērauda struktūras. Ņemot vērā to, ka Tekla Structures ir jaudīga un elastīga tērauda strukturālās plānošanas programmatūra, jūs varat veidot detalizētu, reāli būvējamu jebkuras tērauda struktūras 3D modeli – no atklātās jūras platformas līdz Olimpiskajam stadionam vai raidītāja tornim.

Ar Tekla jūs pats būsiet informēts un varēsiet informēt citus, kamēr vizualizēta informācija palīdzēs labāk izprast projektu. Un jūs varēsiet sazināties ar uzņēmējiem un koordinēt to darbu izpildi ar objektā notiekošo, izmantojot Tekla BIMsight – sadarbībai celtniecības jomā paredzētu bezmaksas risinājumu.

No daļu optimizācijas līdz pilnīgai procesa optimizācijai

Ar  Tekla programmatūrā pieejamo informāciju, gatavo betona formu ražotāji  spēj visefektīvāk saražot un piegādāt visu tipu elementus vajadzīgajā laikā un vajadzīgajā vietā.

Tiem, kuri strādā ar gatavām formām, šī programmatūra piedāvā uzlabojumus visā darba procesā  no konkursa piedāvājuma iesniegšanas līdz līguma izpildei. 3D vizualizācijas un alternatīvo risinājumu prezentēšana gatavo formu ražotājiem palīdzēs sniegt veiksmīgākus un izdevīgākus piedāvājumus konkursos.

Jūs varat veikt visa veida struktūru detalizētu projektēšanu, vadīt to ražošanu, plānot uzstādīšanu un jau agrīnās stadijās atklāt iespējamās problēmas pirms ražošanas. Tekla programmatūrā gatavo formu projekta un detaļu izstrāde ir integrēta ar ražošanas un projekta vadību: programmatūrai ir interfeisi ar ražošanas vadības sistēmu (ERP) un automatizācijas iekārtu. Lai uzlabotu komunikāciju, gatavo betona formu,  armatūras un tērauda konstrukciju ražotāji var komunicēt ar uzņēmējiem un koordinēt ražošanu ar darbību objektā, izmantojot Tekla BIMsight. Ikviens ir informēts.

Modelējiet, plānojiet un lejiet 3D betonu

Betona darbu uzņēmējam 3D Tekla modelis palīdzēs ikvienā celtniecības procesa stadijā. Apjomu aplēses ir ātras un precīzas, sniedzot jums labākus aprēķinus. Laika un naudas taupīšanas nolūkos liela nozīme ir objektā veiktiem aprēķiniem – ar Tekla programmatūru varēsiet jau pirms celtniecības uzsākšanas būt pārliecināts, ka viss atbildīs prasībām. Un, lai visi būtu informētu, varēsiet brīdi dalīties ar savu modeli ar inženieriem un uzņēmējiem.

Tekla programmatūra atbalsta visu celtniecības darbu procesu:

  • Pirms-celtniecības modelis: Ātri veidojiet precīzu jūsu darba 3D modeli.
  • Ieliešanas plāns: Izmantojiet 3D modeli, lai efektīvi organizētu ieliešanu, nepieciešamos aprēķinus un sagatavošanās darbus.
  • Ieliešana objektā: Ņemiet modeli līdzi uz objektu, lai, veicot ieliešanas darbus, būtu pārliecināti, ka nekas nav aizmirsts.

Modelēšana efektīvai stiegru ražošanai un montāžai

Apbruņojoties ar Tekla, armatūras ražotāji var paplašināt savus pakalpojumus un piedāvāt uzņēmējiem risinājumus, nevis tikai materiālus. Armatūras 3D modelēšana un gatavo detaļu ražošana nozīmē mazāku atkritumu apjomu procesā un mazāk problēmu objektā.

Tekla programmatūra jums dod iespēju organizēt netraucētu armatūras ražošanas un montāžas procesu.

  • Detalizētas ziņas par pat vissarežģītāko armatūru
  • Ražošanas vadība
  • Izvietojuma plānošana
  • Iespējamo problēmu atklāšana pirms ražošanas uzsākšanas
  • Uzvaras izdevīgākos konkursos

Iepazīsties ar Tekla Structures

Webinārs angļu valodā

Saistītā programmatūra

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: