Programmatūra Trimble Connect

Trimble Connect nodrošina sadarbību inženiertehniskajos un celtniecības projektos. Izmantojot Desktop, Mobile vai Web, Trimble Connect ļauj lietotājiem jebkurā laikā skatīt, kopīgot un piekļūt projekta informācijai no jebkuras vietas.

Projektā ieinteresētās personas var viegli kopīgot, komentēt un pārvaldīt jaunākos projekta dokumentus, fotoattēlus, rasējumus un 3D modeļus, izmantojot mākoni, projekta projektēšanas, būvniecības un ekspluatācijas laikā.

Vēlies uzzināt vairāk vai ieviest ikdienā šo programmu?
Sazinies ar BIM risinājumu speciālistu: k.kalnins@bimsolutions.lv, +371 25988899

Kāpēc Trimble Connect

Programmatūra Trimble Connect ir ērti lietojama un speciāli izstrādāta speciālistiem, kas strādā birojā un tālvadības / lauka vidē, piemēram, celtniecības darbnīcu ražotnes, vai projekta sanāksmēs vai prezentācijās. Tas ir paredzēts, lai ar vienu klikšķi piekļūtu konkrētai informācijai, kas vajadzīga uzdevumu izpildei.

Projekta informāciju un failus var glabāt lokāli jebkurā ierīcē bezsaistes lietošanai, ja piekļuve internetam ne vienmēr ir pieejama. Jebkurus jaunus uzdevumus, kurus dēvē par ToDo, var izveidot vai mainīt bezsaistē, pēc tam sinhronizējot ar mākoņa režīmu, kad izveidojis savienojumu ar internetu.

Integrācija

Viena no galvenajām Trimble Connect programmatūras atšķirīgajām funkcijām ir tās augstas veiktspējas 3D modeļu skatītājs. Liela apjoma sarežģītus detalizētus būvniecības modeļus, kas izveidoti ar daudzveidīgiem dažādu ēku informācijas modelēšanas (BIM) lietojumiem dažādos formātos (IFC, SKP, RVT, DWG utt.), Var ātri ielādēt, pārklāt un viegli pārvietot.

  • Autodesk Revit
  • Prolog
  • VICO Office
  • SketchUp
  • Tekla Structures

Programmas Trimble Connect prezentācija

Tīmekļa seminārs angļu valodā

Saistītā programmatūra

Saistīti raksti:

Saistītie notikumi: