BIM apmācības – investīcija, kas atmaksājas

Digitālās prasmes būvnecības nozarē ir nevis vēlamas, bet gan nepieciešamas. Ņemot vērā gaidāmo regulējumu, kas nosaka BIM izmantošanu no 2025. gada, būvniecības profesionāļiem jāsāk gatavoties neizbēgamai pārejai uz digitālo būvniecības modeli.

Skaityti daugiau

Vairāk kā 500 būvniecības speciālisti papildinājuši zināšanas un prasmes BIM (Būves informācijas modelēšanā)

Noslēdzies projekts „Apmācību programmas izstrāde un īstenošana BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesu ietvaros”, kura ietvaros SIA “Latvijas Standarts” (LVS) sadarbībā ar SIA “BIM Solutions” būvniecības industrijas speciālistiem sniedza iespēju bezmaksas praktiski apgūt BIM (Būves informācijas modelēšanu) ar mērķi paaugstināt kompetenci un prasmes darbam BIM vidē.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Dlubal RFEM 6 jaunumi

Ja ir runa par būvkonstrukciju aprēķiniem, tad Dlubal RFEM ir industrijas standarts. RFEM 6 ietver sevī modernākās tehnoloģijas, padarot to par ērtu un drošu palīgu būvinženieriem. Seminārā iepazīstināsim ar programmas jaunumiem.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – SOFiSTiK ienāk Latvijā!

SOFiSTiK piedāvā plašas aprēķinu un augstas sarežģītības projektēšanas iespējas, integrāciju ar citām programmatūrām, ātrus aprēķinus arī liela apjoma modeļiem un plašas materiālu un slodžu bibliotēkas, kas atbilst daudziem starptautiskiem standartiem.  Šie faktori padara SOFiSTiK programmu par lielisku izvēli, kad runa ir par tiltu un citu inženierbūvju projektēšanu un ar tiem saistītajiem izaicinājumiem.

Skaityti daugiau

Izsludināta pieteikšanās uz bezmaksas BIM kursiem

Atvērta pieteikšanās būves informācijas modelēšanas (BIM) bezmaksas kursiem, ko organizē SIA BIM Solutions. Kursu ietvaros būvniecības nozaru speciālistiem būs iespēja iegūt zināšanas par BIM izmantošanu, kā arī prasmes BIM programmatūru pielietošanā.

Skaityti daugiau