Semināra ieraksts – Dlubal RFEM 6 jaunumi

Ja ir runa par būvkonstrukciju aprēķiniem, tad Dlubal RFEM ir industrijas standarts. RFEM 6 ietver sevī modernākās tehnoloģijas, padarot to par ērtu un drošu palīgu būvinženieriem. Seminārā iepazīstināsim ar programmas jaunumiem.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – SOFiSTiK ienāk Latvijā!

SOFiSTiK piedāvā plašas aprēķinu un augstas sarežģītības projektēšanas iespējas, integrāciju ar citām programmatūrām, ātrus aprēķinus arī liela apjoma modeļiem un plašas materiālu un slodžu bibliotēkas, kas atbilst daudziem starptautiskiem standartiem.  Šie faktori padara SOFiSTiK programmu par lielisku izvēli, kad runa ir par tiltu un citu inženierbūvju projektēšanu un ar tiem saistītajiem izaicinājumiem.

Skaityti daugiau

Izsludināta pieteikšanās uz bezmaksas BIM kursiem

Atvērta pieteikšanās būves informācijas modelēšanas (BIM) bezmaksas kursiem, ko organizē SIA BIM Solutions. Kursu ietvaros būvniecības nozaru speciālistiem būs iespēja iegūt zināšanas par BIM izmantošanu, kā arī prasmes BIM programmatūru pielietošanā.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – BIM modeļos konstatēto problēmvietu koordinēšana ar BIMcollab.

Problēmvietu atrašana BIM modeļos nav vairs lielākais BIM koordinatora izaicinājums, bet efektīva problēmvietu koordinēšana, gan ir liels izaicinājums daudziem. Šajā tiešsaistes seminārā ar praktiskiem piemēriem parādīsim ērtu un vienkāršu problēmvietu koordinēšanas procesu izmantojot vienotu problēmvietu reģistru BIMcollab un BCF manager pielietojumu autorprogrammās.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – #BIMrīts “Vienotās datu vides izmantošana praksē”

BIM prasības būvniecības iepirkumos parādās aizvien biežāk. Viens no stūrakmeņiem veiksmīgai dalībai BIM projektos ir VDV (vienotā datu vide).

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – #BIMrīts “A/S UPB BIM veiksmes stāsts”

A/S UPB attīstības projektu vadītājs par UPB pieredzi veiksmīgi integrējot BIM modeļus uzņēmuma resursu vadības sistēmā (Alto ERP) - platforma, kas nodrošina visus UPB procesus. Kā arī par pēdējām tendencēm UPB inženieru ikdienas darba automatizācijā.

Skaityti daugiau