Semināra ieraksts – SOFiSTiK ienāk Latvijā!

SOFiSTiK piedāvā plašas aprēķinu un augstas sarežģītības projektēšanas iespējas, integrāciju ar citām programmatūrām, ātrus aprēķinus arī liela apjoma modeļiem un plašas materiālu un slodžu bibliotēkas, kas atbilst daudziem starptautiskiem standartiem.  Šie faktori padara SOFiSTiK programmu par lielisku izvēli, kad runa ir par tiltu un citu inženierbūvju projektēšanu un ar tiem saistītajiem izaicinājumiem.

Skaityti daugiau

Izsludināta pieteikšanās uz bezmaksas BIM kursiem

Atvērta pieteikšanās būves informācijas modelēšanas (BIM) bezmaksas kursiem, ko organizē SIA BIM Solutions. Kursu ietvaros būvniecības nozaru speciālistiem būs iespēja iegūt zināšanas par BIM izmantošanu, kā arī prasmes BIM programmatūru pielietošanā.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – BIM modeļos konstatēto problēmvietu koordinēšana ar BIMcollab.

Problēmvietu atrašana BIM modeļos nav vairs lielākais BIM koordinatora izaicinājums, bet efektīva problēmvietu koordinēšana, gan ir liels izaicinājums daudziem. Šajā tiešsaistes seminārā ar praktiskiem piemēriem parādīsim ērtu un vienkāršu problēmvietu koordinēšanas procesu izmantojot vienotu problēmvietu reģistru BIMcollab un BCF manager pielietojumu autorprogrammās.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – #BIMrīts “Vienotās datu vides izmantošana praksē”

BIM prasības būvniecības iepirkumos parādās aizvien biežāk. Viens no stūrakmeņiem veiksmīgai dalībai BIM projektos ir VDV (vienotā datu vide).

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – #BIMrīts “A/S UPB BIM veiksmes stāsts”

A/S UPB attīstības projektu vadītājs par UPB pieredzi veiksmīgi integrējot BIM modeļus uzņēmuma resursu vadības sistēmā (Alto ERP) - platforma, kas nodrošina visus UPB procesus. Kā arī par pēdējām tendencēm UPB inženieru ikdienas darba automatizācijā.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – #BIMrīts VNĪ izstrādāto BIM vadlīniju apskats

VNĪ pārstāvji sniedza visaptverošu pārskatu par uzņēmuma izstrādātajām BIM vadlīnijām, kas tiks izmantotas kā pamats BIM prasību iekļaušanā projektēšanas un būvniecības publisko iepirkumu sagatavošanā, kā arī BIM nodevumu pārbaudē.

Skaityti daugiau

#BIMrīts “BIM kvalitāte NAV TIKAI kolīzijas!”

BIM kvalitātei ir vairāki aspekti. Lai arī kolīzijas ir acīmredzamākais un pazīstamākais BIM kvalitātes parametrs, ir vairāki aspekti, kā, piemēram, informācijas daudzums, elementu dalījums, datu struktūra, elementu attiecība, klasifikācija utt., kas nosaka kopējo BIM modeļa kvalitāti. Šajā #BIMrits, par BIM modeļu kvalitātes pārbaudēm - kā identificēt problēmas un kā sakārtot BIM informāciju tālākai izmantošanai.

Skaityti daugiau