Semināra ieraksts – Dlubal RFEM 6 Cloud. Jauna programma darbam ar būvkonstrukciju aprēķiniem

Dlubal RFEM būvkonstrukciju aprēķinu programma jau daudzus gadus ir viena no jomas līderiem Latvijā un pasaulē. Intuitīva lietotāja saskarne un plašs funkciju klāsts, kas piemērots vairuma būvkonstrukciju tipu aprēķiniem, ir padarījis RFEM par neaizstājamu rīku daudzu būvinženieru arsenālā.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Jauno Tekla konfigurāciju iespējas. Sadarbība ar Revit.

Efektīvas projektēšanas pamatā ir koordinēts un kvalitatīvs komandas darbs. Lai to nodrošinātu, ir nepieciešama laba komunikācija starp visām iesaistītajām pusēm. Šī semināra mērķis ir parādīt, kā var nodrošināt ērtu un kvalitatīvu sadarbību starp Revit un Tekla lietotājiem.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Tiltu un viaduktu projektēšana, izmantojot Tekla Structures.

Lai gan 3D modeļus var izmantot visa veida būvju projektēšanā, to izmantošana tiltu un viaduktu projektu izstrādē līdz šim bijusi ierobežota. Tilti un viadukti, atšķirībā no ēkām, ir lineāras būves, bieži vien ar nestandarta ģeometriju, kas ir mainīga un tas rada savus izaicinājumus.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Informācijas apmaiņa starp IDEA StatiCA un citām programmām.

IDEA StatiCA ir tirgus līderis tērauda mezglu aprēķinos. Programma ļauj pārbaudīt gan standarta, gan arī nestandarta mezglus. Ļoti svarīga loma BIM procesā ir efektīvaI informācijaS apmaiņai starp dažādām programmām. IDEA StatiCA piedāvā iespējas apmainīties ar informāciju gan starp dažādām aprēķinu, gan arī modelēšanas / rasēšanas programmām.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Pārdomāti risinājumi inženieriem!

Atbilstošas datorprogrammas ļauj būvinženieriem būt konkurētspējīgiem, ātri veicot aprēķinus un veidojot projekta dokumentāciju, tai pat laikā nezaudējot kvalitāti. Datorprogrammas palīdz radīt kvalitatīvu būvprojektu, sākot no slodžu un to kombināciju definēšanas, līdz pat elementu dimensionēšanai un detalizētiem darba rasējumiem.

Skaityti daugiau