Semināra ieraksts – Jauno Tekla konfigurāciju iespējas. Sadarbība ar Revit.

Efektīvas projektēšanas pamatā ir koordinēts un kvalitatīvs komandas darbs. Lai to nodrošinātu, ir nepieciešama laba komunikācija starp visām iesaistītajām pusēm. Šī semināra mērķis ir parādīt, kā var nodrošināt ērtu un kvalitatīvu sadarbību starp Revit un Tekla lietotājiem.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Tiltu un viaduktu projektēšana, izmantojot Tekla Structures.

Lai gan 3D modeļus var izmantot visa veida būvju projektēšanā, to izmantošana tiltu un viaduktu projektu izstrādē līdz šim bijusi ierobežota. Tilti un viadukti, atšķirībā no ēkām, ir lineāras būves, bieži vien ar nestandarta ģeometriju, kas ir mainīga un tas rada savus izaicinājumus.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Informācijas apmaiņa starp IDEA StatiCA un citām programmām.

IDEA StatiCA ir tirgus līderis tērauda mezglu aprēķinos. Programma ļauj pārbaudīt gan standarta, gan arī nestandarta mezglus. Ļoti svarīga loma BIM procesā ir efektīvaI informācijaS apmaiņai starp dažādām programmām. IDEA StatiCA piedāvā iespējas apmainīties ar informāciju gan starp dažādām aprēķinu, gan arī modelēšanas / rasēšanas programmām.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Pārdomāti risinājumi inženieriem!

Atbilstošas datorprogrammas ļauj būvinženieriem būt konkurētspējīgiem, ātri veicot aprēķinus un veidojot projekta dokumentāciju, tai pat laikā nezaudējot kvalitāti. Datorprogrammas palīdz radīt kvalitatīvu būvprojektu, sākot no slodžu un to kombināciju definēšanas, līdz pat elementu dimensionēšanai un detalizētiem darba rasējumiem.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Vēja slodzes simulēšana, izmantojot RWIND programmu

Vēja slodzes pielikšana nestandarta formas būvēm ir darbietilpīgs process un paver iespējas dažādām interpretācijām. Dlubal RWIND programma ļauj simulēt un pielikt vēja slodzi jebkuras konfigurācijas ēku un citu būvju modeļiem, ļaujot ietaupīt laiku un iegūt realitātei pietuvinātu slodžu modeli.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – Praktiski padomi jauniem Tekla Structures lietotājiem.

Efektīvas būvkonstrukciju projektēšanas un montāžas pamatā ir kvalitatīva projekta dokumentācija, ko visaugstākajā detalizācijas pakāpē var sagatavot, izmantojot Tekla Structures. Lai Tekla Structures ieviešana jūsu uzņēmumā notiktu iespējami ērti un ātri, esam izveidojuši šo semināru ar praktiskiem padomiem, kas atvieglos darbu uzsākšanu jauniem lietotājiem.

Skaityti daugiau

Semināra ieraksts – “Monolītā dzelzsbetona modelēšana un darba rasējumu gatavošana būvniecības vajadzībām”

Efektīvas monolītā dzelzsbetona projektēšanas un montāžas pamatā ir kvalitatīva projekta dokumentācija. Tekla Structures sniedz iespēju izstrādāt visaugstākās detalizācijas pakāpes modeļus uz kā pamata tiek ģenerēti precīzi rasējumi, atskaites un faili, ražošanas un ģeodēzijas iekārtām.

Skaityti daugiau