Latvijas vadošie inženieri izvēlas Tekla Structures!

Latvija var lepoties ar saviem inženieriem, jo vadošo inženieru kompetence ļauj izstrādāt kvalitatīvu BIM modeli, šādā veidā veicinot uzņēmumu konkurētspēju arī ārpus Latvijas. Kā kvalitatīva BIM modeļa izstrādes rīku vadošie inženieri izvēlas Tekla Structures.

Tekla Structures ir BIM (Būves Informācijas Modelēšanas) programmatūra, kas paredzēta tieši būvkonstrukciju modelēšanai un detalizācijai. Tekla Structures ir daudzfunkcionāls 3D-modelēšanas rīks, dodot iespēju strādāt 3D vidē un, izmantojot gatavās iestrādnes, ātri un efektīgi veidot precīzus BIM modeļus, par pamatu izmantojot arhitektūras (2D vai 3D) un / vai aprēķinu modeļus.

Tehnisko projektu izstrādē, kur nav nepieciešama augsta detalizācija, Tekla Structures ir paredzējis izmaksās efektīvu konfigurāciju, kas dod iespēju inženieriem ātri sasniegt vēlamo rezultātu – ne tikai BIM modeli, bet arī rasējumus un materiālu specifikācijas – un efektīvi komunicēt ar arhitektiem. Šādiem nolūkiem Tekla Structures izmanto inženieri no tādiem uzņēmumiem kā BKB, IG Kurbads, Būve un Forma, ARA Intellect, DWG un citu uzņēmumu inženieri, tai skaitā tie, kas darbojas kā individuālie komersanti.

 

Projektam (BIM modelim) attīstoties, Tekla Structures dod iespēju inženieriem izstrādāt LOD400 jeb ražošanas dokumentāciju (MKD, DZBD). Šādiem nolūkiem Tekla Structures izmanto, piemēram, inženieri no UPB Grupas kompānijām (Dzelzsbetons MB, RK Metāls, Aile Grupa, u.c.), Skonto Grupas kompānijām (Skonto Prefab, Skonto Plan, Forta Prefab u.c.), Consolis, SBC, Deprom un citu kompāniju inženieri.

Tekla Structures izmanto arī inženieri būvniecības uzņēmumos. Būvniecības kompānijas Arčers inženieri izmanto Tekla Structures, lai veidotu uzbūvējamus (Constructable) BIM modeļus, palīdzot būvlaukumā labāk izprast projekta risinājumus, jo 3D informācija ir uzskatāmāka un dod iespēju “virtuāli uzbūvēt” pirms reālo būvdarbu uzsākšanas būvlaukumā.

Arī tiltu projektēšanā tiek izmantota Tekla Structures, un Rail Baltica LOD400 BIM prasības Tekla Structures palīdz sasniegt ātrāk, kā jebkura cita programmatūra. Tekla Structures strādā kopā ar parametriskās projektēšanas rīku Grasshopper (no Rhino 3D), dodot iespēju izveidot algoritmu tilta modeļa ģenerēšanai, tajā skaitā stiegrojuma izveidei. Uzņēmuma Vektors-T inženieri šādu paņēmienu izmantoja Vienības gatves pārvada projektēšanā.

Latvijas vadošie inženieri izvēlas Tekla Structures, jo ir pierādījies, ka produktivitātes ieguvumi būvprojekta un ražošanas dokumentācijas izstrādē atsver ieviešanas izmaksas un sniedz īstermiņa un ilgtermiņa ieguvumus. Tekla lietotāju skaitam augot, arī Jums ir iespēja pievienoties Tekla Structures lietotāju lokam.

Ja arī tu vēlies strādāt ar būvkonstrukciju inženierim piemērotāko rīku Tekla Structures, sazinies ar mums, lai uzsāktu programmas ieviešanu savā profesionālajā ikdienā. Ne velti to izvēlas Latvijas vadošie inženieri. Piesaki tiešsaistes (vai klātienes, ievērojot noteiktos drošības pasākumus) konsultāciju, kuras laikā mūsu inženieri ar vairāk kā 10 gadu pieredzi palīdzēs piemeklēt atbilstošāko programmas konfigurāciju un palīdzēs to ieviest Jūsu ikdienā.

Iesakām noskatīties semināra ierakstu – Praktiski padomi jauniem Tekla Structures lietotājiem.