BIM stratēģijas process, izaicinājumi un gala rezultāts

2024-02-27 10:00
-
2024-02-27 11:00
Tiešsaistes seminārs

Apraksts

Seminārs “BIM stratēģijas process, izaicinājumi un gala rezultāts” ir paredzēts tiem, kuri vēlas dziļāk izprast BIM (Building Information Modeling) pielietošanu un tā stratēģisko nozīmi projektu vadībā un ēku būvniecībā. Šis seminārs piedāvās ieskatu BIM stratēģijas izstrādē, tai sekojošajos procesos, kā arī izaicinājumos un galējā rezultātā, kas var būt svarīgs gan uzņēmumiem, gan profesionāļiem no būvniecības nozares.

Semināra mērķis ir nodrošināt dalībniekiem labu izpratni par BIM stratēģisko procesu, tā izaicinājumiem un galējo ieguvumu. Dalībnieki iegūs praktiskas zināšanas par BIM pielietošanu un tās ietekmi uz būvniecības projektu vadību.

Aicinām pieteikties semināram, kura laikā apskatīsim sekojošas tēmas:

10:00 – 10:10 Ievads

10:10 – 10:40 BIM stratēģijas izstrādes process: 

  • Ārējo un iekšējo faktoru pārskats
  • Mērķu formulēšana
  • Alternatīvu izvērtēšana
  • Stratēģijas formulēšana
  • Ieviešana (BIM ieviešanas ceļa karte)
  • Kontrole

10:40 – 10:50 izaicinājumi un ieteikumi.

10:50 – 11:00 Jautājumi / atbildes

Lektori:

Ēriks Vītols

SIA “BIM Solutions” vadītājs, BIM konsultants, sertificēts (PMP®) projektu vadītājs ar vairāk nekā 10 gadu praktisku pieredzi BIM pielietošanā projektēšanā un bīvniecībā. Piedalījies vairāku uzņēmumu BIM stratēģijas izstrādē (LVS, RIX, citi), veicinot BIM ieviešanu un pielietošanu organizācijas izvirzīto mērķu sasniegšanā.

Zane France

SIA “BIM Solutions” attīstības daļas vadītāja ar lielu pieredzi būvniecības nozarē. Specializējas BIM pakalpojumu identificēšanā, veicinot profesionālu BIM pielietošanu Latvijas un ārzemju projektos, tajā skaitā strādājot ar pasūtītāja prasībām, BIM stratēģijām un citiem ar BIM tehnoloģijām saistītiem pakalpojumiem.