Kas jauns Lumion 12?

2022-02-17 10:00
-
2022-02-17 11:20
Tiešsaistē

Apraksts

! Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ, šo ceturtdien (17.02.), BIM Solutions rīkotais tiešsaistes seminārs “Kas jauns Lumion 12?” tiek atcelts.
Tiek plānots, ka seminārs tiks pārcelts uz maiju. Informācija sekos !

Piedalies no biroja vai mājām!
Reģistrējies un semināra dienā nosūtīsim Jums saiti uz TIEŠRAIDI.

Šī semināra laikā būs iespējams uzzināt par programmas Lumion 12 jaunumiem, lai radītu arhitektūras un ainavu arhitektūras vizualizācijas. Lumion ir lieliska 3D renderēšanas programmatūra, kas ietaupa daudz laika arhitektiem, ainavu arhitektiem un dizaineriem, jo palīdz sasniegt augstu detalizācijas un reālisma līmeni, kas nav sasniedzams nevienā citā līdzīgā programmatūrā. Renderēšana ar programmu Lumion ir vienkārša un viegli apgūstama.

Ja esat arhitekts vai dizainers un vēlaties veidot augstas kvalitātes vizualizācijas – šis seminārs ir tieši Jums!

Aicinām pieteikties semināram, kura laikā apskatīsim sekojošas tēmas:

10:00 – 10:15 Ievads un iepazīšanās

10:15 – 10:40 Lumion 12 versijas jaunumi

10:40 – 11:00 “Tips and Tricks”, jeb noderīgi padomi darbam ar Lumion.

11:00 – 11:20 Jautājumi un atbildes

Lektori:

Artūrs Mengots

LLU VBF Ainavu arhitektūras un plānošanas katedras lektors. Zināšanas uzkrātas ne tikai studijās Latvijas Lauksaimniecības universitātē, bet arī Norvēģijas Dzīvības zinātņu universitātē (NMBU). Pēc izglītības – Ainavu arhitekts. Jau vairākus gadus profesionāli piedalās dažādu Latvijas un ārvalstu projektu vizuālā materiāla izstrādē un vada kompāniju SIA “Vizualizāciju darbnīca”. Ar savām zināšanām un pieredzi ikdienā dalās kā datortehnoloģiju pasniedzējs dažādos kursos un semināros.