Sutter medicīnas centrs

BIM balstītā IPD inovatīvā veselības aprūpes projektā: unikāla, starporganizāciju IPD komanda uzvarēja BIM Tekla BIM Awards 2010 kategorijā ar Sutter medicīnas centra 3D informācijas modeli (zināms arī kā SMCCV un Eden), kas atrodas Kastro ielejā ASV. Centru paredzēts pabeigt par 30% ātrāk nekā līdzīgus veselības aprūpes projektus Kalifornijā, kas pieprasa ievērot vienkāršotās konstrukcijas principus (lean construction principles) un tādas tehnoloģijas kā BIM.

Projekta laikā integrētā projekta nodošanas (IPD) komanda regulāri tiekas, lai salīdzinātu modelēto celtniecības informāciju. Šim nolūkam tiek izmantota Tekla BIMsight programmatūra.

Tekla Structures ir viens no instrumentiem, kas ļauj Harris Rebar (stiegrojuma tērauds) piedalīties Sutter Medical Center projektā. Tekla izmantošana dod mums iespēju ātri un precīzi identificēt un paziņot par modelēšanas nesaderību, sazināties konstrukcijas jautājumos un par neatbilstību citām nozarēm. Iespēja pieredzējušiem un veiksmīgiem cilvēkiem no dažādām nozarēm sanākt kopā veido uzticību, attīsta inovācijas un ļauj īstenot katra projekta, kura mērķis ir koncentrēties uz klientu vēlmēm un mērķiem, vērtību.

Laiens Olsons (Layne Olson), Harris Salinas Rebar BIM menedžeris Kalifornijā

 

Vairāk par šo projektu:
Sutter Medical Center Castro Valley