Apmācības atmaksājas!

Uzņēmumi, kas investē speciālistu apmācībās ir veiksmīgāki, jo uzņēmuma kompetence un tā speciālistu kompetence ir uzņēmuma intelektuālais īpašums. Apmācīti speciālisti spēj efektīvāk izmantot savu laiku, reizē nodrošinot kvalitatīvāku rezultātu, kas veicina uzņēmuma konkurētspēju gan vietējos gan eksporta tirgos.

Ar universitāti viss nebeidzas. Tas ir tikai sākums, lai turpinātu attīstīt jaunas prasmes, kas dod iespēju būt konkurētspējīgam mūsdienu digitālajā vidē.

Noderīgs raksts: BIM. Zināšanas. Prasmes jeb iemaņas. Kā apgūt BIM Latvijā?

Uzņēmumiem ir jārūpējas par savu intelektuālo īpašumu un, lai to nezaudētu, ir jāinvestē tā uzturēšanā un pilnveidošanā. Zināšanām novecojoties, jeb paļaujoties tikai uz vēsturiski iegūtām zināšanām, speciālista vērtība pamazām sarūk, jo mūsdienu tehnoloģijas attīstās strauji un zinoša speciālista aprīkojumā spēj ievērojami uzlabot viņa sniegumu.

Sazinies ar mums

Rekomendējam izmantot iespēju iegūt praktiskas zināšanas, sazinoties ar mūsu BIM Meistarklašu koordinatoru, lai vienotos par Jums piemērotākajām mācību programmām, datumiem un laikiem.

Meistarklašu koordinatore
Aiga Kalniņa Meistarklašu koordinatore

a.kalnina@bimmeistarklase.lv

+371 22333015

Neaizmirsti izmantot iespēju, pieteikties ES fondu līdzfinansējumam līdz pat 70%.