Tekla inženieris ir pieprasīts inženieris

Pieprasītākie inženieri ir tie, kuri spēj strādāt programmā Tekla Structures. Neskatoties uz to, ka Latvijā ir vairāk, kā 400 Tekla Structures lietotāju, pieprasījums pēc Tekla Structures speciālistiem joprojām ir ļoti augsts. Un trūkst ne tikai inženieru, bet arī kompāniju, kas spēj strādāt ar Tekla Structures.

Tekla Structures ir BIM programma, kas radīta būvinženieriem. Programma sniedz iespēju veidot kvalitatīvus 3D / BIM modeļus, no kā tiek ģenerēta būvprojektam un ražošanai nepieciešamā dokumentācija. Ne velti Tekla Structures izmanto Latvijas vadošie inženieri no tādiem uzņēmumiem kā UPB, Skonto Plan, Swetch, IG Kurbads, Sitera, DWG, Skonto Prefab, ARA Intellect, BKB, Deprom, Consolis, Vektors-T un citi.

Iemesls, kāpēc speciālisti ir pieprasīti ir gaužām vienkāršs: lietojot Tekla Structures, inženieris spēj efektīvi radīt kvalitatīvu informāciju, kas būtiski uzlabo projekta kvalitāti – vai tas būtu būvprojekts vai ražošanas projekts. Turklāt Tekla Structures ir ērts rīks, kas būtiski atvieglo inženiera ikdienu. 

Tekla inženierus novērtē ne tikai Latvijā, bet arī Skandināvijā un citur pasaulē. Tekla Structures zināšanas ir kvalitātes zīme, kas inženierim paver plašas iespējas gan vietējā, gan starptautiskos tirgos.

Ja esi inženieris, aicinām Tevi atsaukties, mācīties un palīdzēt Latvijas būvniecības industrijai!

Noderīgs raksts: Latvijas vadošie inženieri izvēlas Tekla Structures

Sazinies ar mums

Sazinies ar mums, jo mēs Tev palīdzēsim apgūt Tekla Structures, kā arī sniegsim rekomendācijas, lai Tu varētu pievienoties kādam no Latvijas vadošajiem uzņēmumiem, vai sniegt tiem ārpakalpojumu.

Inga Vītola, Pārdošanas specialiste
Inga Vītola Pārdošanas specialiste

i.vitola@bimsolutions.lv

+371 25752190

Meistarklašu koordinatore
Aiga Kalniņa Meistarklašu koordinatore

a.kalnina@bimmeistarklase.lv

+371 22333015