Tērauda savienojumu trešdienas

Tērauda savienojumu trešdienas!

Vai esat trial lietotājs? Vai esat nesen iegādājies licenci? Vai arī jūs jau esat attīstīts IDEA dizaineris un vēlaties uzzināt vairāk par IDEA StatiCa?

Tad pievienojieties mūsu regulārajiem trešdienu semināriem un uzziniet vairāk par šo  tehnoloģiju, kas mainījusi to, kā mēs analizējam un projektējam tērauda savienojumus!

Katru dienu arvien vairāk strukturālo inženieru atklāj IDEA StatiCa un izmanto to savā dizaina darbā. Dažāda lieluma firmas, tērauda izstrādātāji un citi profesionāļi, kas nodarbojas ar tērauda konstrukcijām, izmanto šo aizraujošo jauno tehnoloģiju, kas ļauj viegli un droši veidot jebkura veida savienojumus, ievērojam taupot laiku un panākot ekonomiskāku dizainu.

Trešdienās mēs organizējam šo regulārās, bezmaksas, semināru sēriju, lai informētu ikvienu, kas vēlas detalizēti uzzināt, kā IDEA StatiCa darbojas un kā to var integrēt BIM darbplūsmā.

Tāpēc nevilcinieties, vienkārši reģistrējieties uz vienu vai vairākām dienām un uzziniet, kā IDEA StatiCa var palīdzēt jūsu biznesam.

Trešdienās mēs veicam divas sesijas: pirmā pulksten 11:00 pēc CET (Amsterdamas laiks), vēlāk – vēl 10:00 EDT (Ņujorkas laiks).